Filtry kompaktowe

Filtry kompaktowe

Filtry kompaktowe IT-P (H) separują pył z mieszanin pyłowo powietrznych.

Znajdują zastosowanie w instalacjach wentylacji, klimatyzacji jako filtry wstępne dla filtrów absolutnych oraz jako filtry końcowe dla pomieszczeń / procesów wymagających niższych parametrów powietrza.

Filtry kompaktowe stosowane są przede wszystkim w instalacjach wymagających wysokich przepływów powietrza i długiej żywotności. Dostarczane są w 8 klasach filtracji: F6-H13, w 4 wielkościach i w 2 typach (IT-P i IT-H)

Filtry kompaktowe najwyższej jakości

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców, marka InterTech oferuje wysokiej jakości filtry kompaktowe wyprodukowane z najlepszych materiałów. Nasze filtry kompaktowe to gwarancja wysokiej sprawności oraz żywotności oferowanych rozwiązań.

W naszych filtrach stosujemy wysokowydajne medium filtracyjne o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych. Dzięki temu filtry doskonale spełniają swoją rolę nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy. Ich szczelność i skuteczność dodatkowo zwiększa odpowiednie ułożenie poszczególnych elementów filtra – medium ułożone w formie kieszeni „V” gwarantuje szczelność na pożądanym poziomie dla każdej klasy filtrów kompaktowych.

Różne rodzaje filtrów kompaktowych

W zależności od wymogów obsługiwanego procesu technologicznego filtry kompaktowe dostępne są w ramkach wykonanych z różnych materiałów. Oferujemy filtry w ramce z tworzywa sztucznego, filtry w ramce metalowej. Filtry kompaktowe można wykonać z węglem aktywnym, sprawdzają się one przede wszystkim w neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.

Klientów zainteresowanych konkretnym modelem filtra kompaktowego zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania z naszej oferty. W sprzedaży posiadamy filtry we wszystkich klasach filtracji różnych typów i rozmiarów.

Karta katalogowa – Filtry kompaktowe