Filtry kasetowe

Filtry kasetowe

Filtry kasetowe ze splisowanym materiałem filtracyjnym to rozwiązanie stosowane w instalacjach klimatyzacji i wentylacji jako filtry ochronne lub wstępne. Dzięki plisowaniu materiału filtracyjnego filtry kasetowe charakteryzują się dużą powierzchnią filtracji oraz wysoką chłonnością pyłową. Filtry dostępne są w rozmiarach standardowych i niestandardowych, co umożliwia ich prawidłowy dobór.

Filtry kasetowe, absolutne.

Oferowane filtry wykonywane są w ramach metalowych ocynkowanych oraz kartonowych. Budowa filtrów z-line daje efekt równomiernego odbioru pyłu we wszystkich plisach, oraz podnosi wytrzymałość mechaniczną filtra, a w konsekwencji jego trwałość. W praktyce nasze filtry kasetowe są bardziej wydajne i trwalsze od rynkowych alternatyw. W zależności od potrzeb danej instalacji oferujemy filtry wyposażone w różne media filtracyjne wykonane z włókien naturalnych, syntetycznych i szklanych.

Medium filtracyjne w zależności od zastosowania

Skuteczność filtra kasetowego zależy od prawidłowego doboru medium filtracyjnego. Determinuje ono klasę oraz skuteczność filtracji, jednocześnie określając trwałość filtra w danym środowisku pracy. Nieprawidłowy dobór medium pod kątem zanieczyszczeń powietrza może skutkować przyspieszoną degradacją filtra oraz jego niską skutecznością.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy wysokiej jakości filtry kasetowe wyposażone odpowiednio w:

Informację potrzebne w celu złożenia zapytania w naszej firmie

Oferujemy filtry kasetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. W celu złożenia zamówienia prosimy o określenie pożądanych parametrów filtra, takich jak:

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących doboru filtra do danej instalacji zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego systemu filtracji dla Państwa instalacji.