Strona główna

Filtry przemysłowe i tkaniny filtracyjne – więcej świeżego powietrza

Od początku swojej działalności firma InterTech jest ściśle związana z techniką oczyszczania powietrza. Filtry przemysłowe oraz tkaniny filtracyjne zajmują ważne miejsce w naszym asortymencie. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów dostarczamy wysokiej jakości filtry przemysłowe, maty i tkaniny filtracyjne do różnych zastosowań – od filtrów do domowych instalacji wentylacji, po rozwiązania dedykowane dla przestrzeni, w których obowiązują wysokie wymagania dotyczące czystości powietrza.

Odpylanie – czyste i bezpieczne środowisko pracy

Obok filtrów i tkanin oraz mat filtracyjnych przeznaczonych do stosowania w instalacjach wentylacji i klimatyzacji naszym Klientom oferujemy również profesjonalne systemy odpylania. W ramach oferowanych systemów dostarczamy wysokiej jakości filtry przemysłowe: workowe oraz patronowe. W naszej ofercie posiadamy zawory i elektrozawory umożliwiające skuteczne oczyszczanie wkładów filtracyjnych w najbardziej wymagających urządzeniach. Nasze filtry znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w małych i dużych przedsiębiorstwach, halach magazynowych i produkcyjnych – wszędzie tam, gdzie niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pracy jest oczyszczenie powietrza z pyłu.

Automatyka – optymalizacja procesów

Ofertę marki InterTech w zakresie wentylacji i klimatyzacji oraz odpylania uzupełnia profesjonalna automatyka. Dzięki systemom sterowania instalacjami filtrowania i uzdatniania powietrza jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość powietrza w każdej przestrzeni – niezależnie od jej specyfiki oraz wymogów przeprowadzanych w niej procesów technologicznych.

Naszą automatykę, podobnie jak filtry przemysłowe oraz tkaniny filtracyjne wyróżnia wysoka jakość oraz niezawodność oferowanych rozwiązań, które charakteryzują się wysoką skutecznością i podwyższoną żywotnością.

Wszystkich klientów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Obok filtrów, zaworów i automatyki oferujemy również profesjonalne usługi serwisowe.